Dlaczego potykacze reklamowe są doskonałym środkiem przekazu?


W dzisiejszych czasach, gdy rynek jest nasycony różnorodnymi formami reklamy, coraz trudniej zwrócić uwagę potencjalnych klientów na swoją ofertę. Jednak istnieje sposób, który pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać uwagę przechodniów - potykacze reklamowe. Te niepozorne konstrukcje potrafią zdziałać cuda dla Twojej firmy, a ich skuteczność wynika z kilku kluczowych czynników, które omówimy poniżej.

Łatwość zauważenia i czytelność przekazu

Potykacze reklamowe to stojaki umieszczane przed wejściem do lokalu lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie. Ich głównym zadaniem jest przyciągnięcie uwagi przechodniów oraz poinformowanie ich o ofercie firmy. Dzięki swojej konstrukcji i umieszczeniu na chodniku, potykacze są łatwo zauważalne przez osoby spacerujące po ulicy. Warto zadbać o atrakcyjny projekt graficzny oraz czytelność przekazu, aby wyróżnić się na tle innych reklam.

Mobilność i elastyczność

Jedną z największych zalet potykaczy reklamowych jest ich mobilność. Można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce, co pozwala na dostosowanie ekspozycji do aktualnych potrzeb firmy. Dzięki temu przedsiębiorcy mają możliwość eksperymentowania z różnymi lokalizacjami i wybierania tych, które przynoszą najlepsze rezultaty. Producent ekspozytorów reklamowych oferuje potykacze łatwe w montażu i demontażu, co sprawia, że można je szybko zmieniać w zależności od promocji czy sezonu.

Niskie koszty inwestycji

W porównaniu z innymi formami reklamy, takimi jak telewizyjne czy radiowe spoty, potykacze reklamowe są stosunkowo tanie. Ich produkcja nie wymaga dużego nakładu finansowego, a jednorazowy koszt zakupu stojaka można rozłożyć na długi okres użytkowania. Warto również pamiętać, że potykacze są wielokrotnego użytku - wystarczy zmienić grafikę, aby dostosować przekaz do aktualnej oferty.

Interakcja z klientem

Potykacze reklamowe umożliwiają bezpośrednią interakcję z potencjalnym klientem. Osoby przechodzące obok nich mogą zatrzymać się, aby przyjrzeć się ofercie, porównać produkty czy skorzystać z promocji. Dzięki temu przedsiębiorca ma szansę na nawiązanie kontaktu z klientem i pozyskanie go dla swojej firmy. Ponadto, potykacze mogą pełnić rolę informacyjną, wskazując na przykład godziny otwarcia lokalu czy organizowane wydarzenia.

Wróć do bloga

Umów się na kontakt ws. oferty

Adres: Dane kontaktowe ws. oferty dedykowanej: Dane kontaktowe ws. projektów CNC:
ELPi - E. Bałdych, P. Gradus Spółka Jawna
ul Rybnicka 72
52-016 Wrocław, Polska
E: biuro@elpi.wroclaw.pl
Stanisław Bałdych
T: +48 664 760 906
E: s.baldych@elpi.wroclaw.pl
Jakub Bałdych
T: +48 666 573 023
E: k.baldych@elpi.wroclaw.pl