Blog

Jak przygotować kompleksową kampanię reklamową?

Konkurencja na rynku jest coraz większa, a klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego kluczem do sukcesu jest wprowadzenie inteligentnej, dobrze zaplanowanej i przemyślanej kampanii reklamowej. Pierwszym krokiem w opracowaniu skutecznej kampanii reklamowej jest zdefiniowanie jej głównych celów. Mogą to być różnorodne cele biznesowe, takie jak zwiększenie sprzedaży, poprawa świadomości marki czy zdobycie nowych klientów.

Czytaj dalej

Jakie zastosowanie mają litery 3D w reklamie?

Litery 3D to innowacyjna forma reklamy, która przyciąga uwagę klientów i staje się skutecznym sposobem promocji różnych marek, produktów i usług. Jakie są najważniejsze zalety tego rozwiązania? Czy warto stosować litery 3D w reklamie?

Czytaj dalej

Jak wybrać odpowiedni nośnik reklamowy?

Stojąc przed wyborem nośnika reklamowego, warto zastanowić się, nad tym, jaka ma być jego funkcja. Zwiększenie sprzedaży i pozyskanie nowych klientów? A może zwiększenie świadomości marki? W zależności od wyznaczonych celów można wybierać różne nośniki reklamowe.

Czytaj dalej

Dlaczego kasetony to skuteczny sposób na reklamę?

Kasetony są jedną z najpopularniejszych form reklamy. Spotyka się je bardzo często, nad sklepami oraz lokalami usługowymi, a ich zadaniem jest przykuwanie uwagi potencjalnego klienta. Dlaczego warto inwestować w dobrej jakości, profesjonalnie wykonane kasetony reklamowe?

Czytaj dalej

Czy w dzisiejszych czasach warto inwestować w szyldy i tablice reklamowe?

Szyldy i tablice reklamowe to tradycyjna forma reklamy. Stosuje się ją we wszystkich branżach. Trudno się temu dziwić. To stosunkowo tanie i skuteczne rozwiązanie marketingowe. Jednak czy aby na pewno warto inwestować w tablice i szyldy reklamowe w dzisiejszych czasach?

Czytaj dalej

Jak dobrze zaprezentować towar na półce sklepowej?

Na sukces sprzedaży składa się wiele czynników. Jakość oferowanego produktu, lokalizacja sklepu oraz estetyka jego wnętrza - wszystko musi ze sobą współgrać, aby przyciągnąć klientów. Nie bez znaczenia okazuje się także sposób prezentacji towarów. Jak dobrze zaprezentować produkty, aby mogły skutecznie przykuwać uwagę?

Czytaj dalej

Umów się na kontakt ws. oferty

Adres: Dane kontaktowe ws. oferty dedykowanej: Dane kontaktowe ws. projektów CNC:
ELPi - E. Bałdych, P. Gradus Spółka Jawna
ul Rybnicka 72
52-016 Wrocław, Polska
E: biuro@elpi.wroclaw.pl
Stanisław Bałdych
T: +48 664 760 906
E: s.baldych@elpi.wroclaw.pl
Jakub Bałdych
T: +48 666 573 023
E: k.baldych@elpi.wroclaw.pl