Blog

W jakie outdoorowe formy reklamy warto inwestować?

Przemyślany marketing to zupełna podstawa funkcjonowania każdej branży. Trudno wyobrazić sobie sukces firmy, która zrezygnowałaby z odpowiedniej reklamy. Często zdarza się jednak, że przedsiębiorcy nie wiedzą, jaka forma jest najskuteczniejsza. Metod jest tak wiele, że nie sposób zdecydować się na jedną. Dziś dowiesz się, dlaczego trafnym wyborem okaże się reklama outdoorowa.

Czytaj dalej

Dlaczego podświetlane formy to ekskluzywny rodzaj reklamy?

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednia reklama to zupełna podstawa funkcjonowania niemal każdego przedsiębiorstwa. Współcześnie obserwujemy dość duży przesyt rynku w najróżniejszych branżach, dlatego przemyślany marketing jest niemal niezbędny. Nie da się jednak ukryć, że obecnie konieczne jest poszukiwanie jak najbardziej oryginalnych metod reklamy. Dobrym pomysłem mogą okazać się podświetlane formy.

Czytaj dalej

Dlaczego warto inwestować w szyldy i tablice reklamowe?

Budowanie własnej marki to lata pracy i konieczność podjęcia wielu dobrych decyzji. To, jak dane przedsiębiorstwo jest postrzegane na rynku przez konsumentów, w dużej mierze zależy jednak od jej identyfikacji wizualnej. Jednym z elementów tego rodzaju strategii marketingowej są szyldy oraz tablice reklamowe. Czy wiesz, jakie mają one znaczenie oraz jakie korzyści płyną z ich zastosowania?

Czytaj dalej

W jakiej formie można wykonać reklamę outdoorową?

Marketing może przybierać najróżniejsze formy. Można powiedzieć, że im ciekawszy pomysł na promocję marki, tym większa jej skuteczność. Z tego powodu niemałym zainteresowaniem cieszy się tzw. reklama outdoorowa, której kluczowe korzyści można wykorzystać na wiele sposobów.

Czytaj dalej

Dlaczego identyfikacja wizualna firmy jest ważna?

Dbanie o dobry wizerunek firmy pozwala nie tylko zatrzymać pozyskanych już klientów, ale także dotrzeć do ich szerszego grona. Nie podlega wątpliwości, że w tym kontekście niezwykle istotna jest identyfikacja wizualna, która niesie za sobą szereg korzyści o charakterze marketingowym oraz strategicznym.

Czytaj dalej

Umów się na kontakt ws. oferty

Adres: Dane kontaktowe ws. oferty dedykowanej: Dane kontaktowe ws. projektów CNC:
ELPi - E. Bałdych, P. Gradus Spółka Jawna
ul Rybnicka 72
52-016 Wrocław, Polska
E: biuro@elpi.wroclaw.pl
Stanisław Bałdych
T: +48 664 760 906
E: s.baldych@elpi.wroclaw.pl
Jakub Bałdych
T: +48 666 573 023
E: k.baldych@elpi.wroclaw.pl