Blog

Czym charakteryzują się płyty Dibond?

Płyty Dibond to materiał, który zdobywa coraz większą popularność w różnych dziedzinach przemysłu. Są one wykorzystywane zarówno w budownictwie, reklamie, jak i w innych sektorach, gdzie liczy się trwałość, wytrzymałość i estetyka wykonania.

Czytaj dalej

Dlaczego potykacze reklamowe są doskonałym środkiem przekazu?

W dzisiejszych czasach, gdy rynek jest nasycony różnorodnymi formami reklamy, coraz trudniej zwrócić uwagę potencjalnych klientów na swoją ofertę. Jednak istnieje sposób, który pozwala wyróżnić się na tle konkurencji i zyskać uwagę przechodniów - potykacze reklamowe. Te niepozorne konstrukcje potrafią zdziałać cuda dla Twojej firmy, a ich skuteczność wynika z kilku kluczowych czynników, które omówimy poniżej.

Czytaj dalej

Jaką rolę pełnią kasetony reklamowe?

W dobie cyfryzacji i wszechobecnych mediów społecznościowych kasetony reklamowe pozostają jednym z najbardziej skutecznych i popularnych narzędzi promocyjnych. Wykorzystywane zarówno przez małe, lokalne firmy, jak i przez międzynarodowe korporacje, pełnią wiele istotnych funkcji w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz w kreowaniu wizerunku marki.

Czytaj dalej

Jak stworzyć doskonałe stoisko targowe?

Stworzenie doskonałego stoiska targowego to nie lada wyzwanie, ale z odpowiednią strategią i pomysłem można osiągnąć sukces. W końcu to właśnie stoisko jest wizytówką firmy na targach, a dobrze zaprojektowane i funkcjonalne miejsce może przyciągnąć uwagę wielu potencjalnych klientów.

Czytaj dalej

Jak przygotować kompleksową kampanię reklamową?

Konkurencja na rynku jest coraz większa, a klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego kluczem do sukcesu jest wprowadzenie inteligentnej, dobrze zaplanowanej i przemyślanej kampanii reklamowej. Pierwszym krokiem w opracowaniu skutecznej kampanii reklamowej jest zdefiniowanie jej głównych celów. Mogą to być różnorodne cele biznesowe, takie jak zwiększenie sprzedaży, poprawa świadomości marki czy zdobycie nowych klientów.

Czytaj dalej

Jakie zastosowanie mają litery 3D w reklamie?

Litery 3D to innowacyjna forma reklamy, która przyciąga uwagę klientów i staje się skutecznym sposobem promocji różnych marek, produktów i usług. Jakie są najważniejsze zalety tego rozwiązania? Czy warto stosować litery 3D w reklamie?

Czytaj dalej

Umów się na kontakt ws. oferty

Adres: Dane kontaktowe ws. oferty dedykowanej: Dane kontaktowe ws. projektów CNC:
ELPi - E. Bałdych, P. Gradus Spółka Jawna
ul Rybnicka 72
52-016 Wrocław, Polska
E: biuro@elpi.wroclaw.pl
Stanisław Bałdych
T: +48 664 760 906
E: s.baldych@elpi.wroclaw.pl
Jakub Bałdych
T: +48 666 573 023
E: k.baldych@elpi.wroclaw.pl